Wesela

Sala
weselna

Ślub i przyjęcie weselne to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Proponujemy Państwu spędzenie tych niepowtarzalnych chwil we wnętrzach Hotelu TERESITA w Krakowie, nieopodal A4 Wieliczka.

Nasz Hotel oferuje Państwu  dwie eleganckie sale weselne (bankietowe) na ponad 150 osób,  z czego jedna to sala wraz ze sceną z zapleczem i osobnym wejściem . Klimatyzowane sale zachwycają przestronnością i gustownym wykończeniem.

Do dyspozycji naszych Gości jest także szatnia przy wejściu.

W okresie letnim zapraszamy na ukryty wśród zieleni zadaszony taras. To doskonałe miejsce na chwilę odpoczynku i zaczerpnięcie świeżego powietrza.

Zapewniamy wyśmienite, zarówno tradycyjne jak i nowatorskie propozycje dań, piękną aranżację stołów oraz przyjazną i profesjonalną obsługę. Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa życzenia, służąc zawsze radą i pomocą przy doborze odpowiedniego menu jak i skomponowaniu scenariusza całego przyjęcia.

Możecie być Państwo pewni, że na naszych stołach weselnych znajdą się świeże i smaczne potrawy.

Dla Gości weselnych zapewniamy nocleg w promocyjnych cenach oraz możliwość skorzystania z darmowego monitorowanego parkingu.

Dla pary młodej nocleg gratis

Jeśli interesują Państwa szczegóły naszej oferty prosimy o kontakt.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 12 657-57-04

Serdecznie zapraszamy do skorzystania
z naszej oferty!